ÖZDEMİR POLAT - İYİ PARTİ
İYİ Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Özdemir Polat 1 Ocak 1960 tarihinde Kars’ta doğdu. Baba adı Kerim anne adı Zehra’dır. İlk ve ortaöğretimini Kars’ta tamamladıktan sonra genç yaşta iş hayatına atılmıştır. 1984 yılından itibaren tekstil sektöründe faaliyet göstermeye başlamış, disiplinli çalışması ve öngörüsü yüksek iş yatırımlarıyla ülkemize değer katan işadamları arasında girmeyi başarmıştır. Yıllaca İstanbul’da birçok sivil toplum kuruluşu kuruculuğunda ve yönetiminde aktif olarak yer almıştır. Özdemir Polat siyasi yaşamına 2000 yılında Demokrat Türkiye Partisi (DTP) Küçükçekmece İlçe Başkanlığı ile başlamış, sonrasında sırasıyla Demokrat Türkiye Partisi İstanbul İl Başkanlığı ve Genel Başkanvekilliği görevinde bulunmuştur. Özdemir Polat Demokrat Türkiye Partisi ile Halkın Yükselişi Partisi’nin birleşmesiyle Genel Başkanlık görevini yerine getirmiştir. Türkiyenin umudu Sayın Meral Akşener’in İYİ Parti’yi kurması sonrasında iş hayatındaki başarısını siyasi tecrübesini Türkiye’nin güçlenmesi ve gelişmesi için değerlendirmek üzere siyasi yaşamına İYİ Parti çatısı altında devam etmeye karar vererek İYİ Parti İstanbul 3. Bölge 7. Sıra Milletvekili Adayı olmuştur. Özdemir Polat, evli ve üç çocuk babasıdır.

Özemir Polat: ‘Her yerde dert var’

 İYİ Parti 3.Bölge Milletvekili Adayı Özdemir Polat seçim çalışmaları kapsamında Çatalca merkez dahil olmak üzere Çatalca’nın önemli yerleşim yerlerinden olan Köyceğiz ve Kabakçı Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelerek İYİ Parti’nin seçim programını aktardı. Vatandaşlar tarafından yoğun ilgi ile karşılanan Polat, İYİ Parti ile beraber Türkiye’nin daha mutlu yarınlara kavuşacağını söyledi. Ziyaretleri sırasında köylülerin sorunlarını dinleyen Polat, “Hangi köylünün yanına gitsek, bin ah işitiyoruz. “Köylü milletin efendisidir” sözü ile şaha kalkan bir milletin köylüsü bu duruma düşürüldü. Bunu için İYİ Parti diyoruz” dedi.
İLÇE BİNASINA ZİYARET
Vatandaşlarla buluşmadan önce İYİ Parti Çatalca İlçe Başkanı Niyazi Uyar’ı ilçe başkanlığında ziyaret eden Polat, İlçe Başkanı Uyar’dan ilçenin sorunlarına yönelik bilgi alarak, daha İYİ bir Çatalca için çözüm üreteceklerini ve Çatalca halkı ile beraber Çatalca’nın hak ettiği değere ulaşması için çalışacaklarını söyledi. İstişarelerin ardından Çatalca ilçe yönetimi ile beraber hatıra fotoğrafı çektiren Polat, ilçe yönetimi ile beraber Köyceğiz ve Kabakçı Mahallelerine ziyaretler gerçekleştirdi.
‘KÖYLÜNÜN DE YÜZÜ GÜLECEK’
Ziyaretlerin ardından kısa bir değerlendirme yapan Polat, “Bugün Çatalca ilçemizle bir araya gelerek köylülerimiz ile bir araya geldik. Gördüğümüz odur ki; köylümüzün sıkıntıları geçen 16 yıl içinde daha da artmış ve katmerli hale gelmiştir. Tarımı ve hayvancılığı bitiren zihniyet köylüye nefes alma şansı bırakmamıştır. Ama 24 Haziran’da İYİ Parti ile beraber köylünün de yüzü gülecek. Köylümüz yüzünü güneşe dönecek” ifadelerini kullandı.
Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.